Masážny olej proti vetrom 50ml

Masážny olej proti vetrom 50ml

000001#S2#SK#1

Nový výrobok

10,60 €

Viac informácií

Pri nafukovaní a kolike je tento olej veľkým pomocníkom. Obsahuje aníz, fenikel, koriander a rascu v za studena lisovanom rastlinnom oleji.

Bruško masírujte v oblasti pupka LEN v smere hodinových ručičiek a najlepšie už počas prebaľovania, pred dobou, kedy nafukovanie obvykle začína. Masáž môžete znovu zopakovať počas fázy vetrov. Pokiaľ dieťatko masáž odmieta, položte mu na bruško vlhký teplý obklad. Napustite olejom kus vaty, alebo papierovú vreckovku a položte ho bábätku na bruško. Na to položte dobre vyhriatu vlhkú žinku a na vrch bavlnenú plienku. Nechajte pôsobiť čo najdlhšie. Nevadí, ak bábätko zaspí, zábal mu vadiť nebude, olej sa celkom vsiakne do pokožky. Bude to zároveň aj znak toho, že olej pomáha a bábätko už netrápia vetry. Aj kúpeľ s týmto olejom môže priniesť vytúžené uvoľnenie. Odporúčame potom olej rozpustiť v mede, soli z Mŕtveho mora, alebo v materskom mlieku.

Pomôže aj dospelým, aj počas tehotenstva pri problémoch s nafukovaním. Odporúča sa ranná a večerná masáž bruška v smere hodinových ručičiek. V prípade akútnych bolestí si spravte vlhký zábal, ako je popísaný vyššie.

Obsah: Mandľový a pupalkový olej, anízový extrakt, feniklový, koriandrový a rascový olej.

Tabuľka dostupnosti a údajov
Určené pretehotné ženy, bábätká, aj kohokoľvek s nafukovacími problémami
Video

Masážny olej proti vetrom a nafukovaniu

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

13 ďalších produktov v rovnakej kategórii: