Balzam na ľahšie dýchanie - Tymianovo myrtový balzam 30ml

Balzam na ľahšie dýchanie - Tymianovo myrtový balzam 30ml

000026#S2#SK#1

Nový výrobok

8,90 €

Viac informácií

Tento „balzam proti kašľu“, ako ho nazýva Ingeborg Stadelmann má bylinkovú vôňu a upokojujúci efekt, ktorý rozpúšťa hlieny a tak by mal byť štandardnou súčasťou domácej lekárničky.

Balzam s delikátnou koncentráciou éterických olejov, ktorý je vhodný aj pre deti a bábätká je jemnejší ako balzam, ktorý je určený pre dospelých. Bol vyvinutý tak, aby spoľahlivo fungoval v kombinácii s homeopatikami (takže neobsahuje ani gáfor, ani eukalyptus, ani mätu).

Tento balzam má jemnú vôňu, ktorú majú radi aj deti a jeho používanie naozaj funguje. (mám to odskúšané aj ja – Lucy - na mne a mojich deťoch aj manželovi) Natiera sa na hruď aj krk ale aj na chrbát a nie len uľahčuje dýchanie, ale aj upokojuje dusivý kašeľ a rozpúšťa hlieny. 

Pre malé bábätká (mladšie ako 3 mesiace), odporúča Ingeborg Stadelmann, balzam ešte rozriediť, napr. olivovým olejom a natierať balzam len na chrbát v obmedzenom množstve.

Zloženie: Olivový olej, bambucké maslo, lanolín, mandľový a jojobový olej, včelí vosk, olej z baobabu, myrtový olej, yzopový olej, olej z borovice limbovej, olej zo šalvie a z tymianu, olej z niaouli, výťažok z ľubovníka bodkovaného.

Tabuľka dostupnosti a údajov
Určené predeti, aj dospelí

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: