Balzam na plienkovú oblasť

Balzam na plienkovú oblasť

Nový výrobok

Výrobok nie je na sklade


14,90 €

Viac informácií

Balzam je vhodný na citlivú oblasť detských zadočkov, ktoré dochádzajú do styku s močom a stolicou. Vonia hlavne po tymiáne, ktorý je mimoriadne účinný voči všetkým baktériám a v tomto prípade hlavne voči baktériám spôsobujúce kandidódzu. Pri akútnych problémoch natrite tenkú vrstvu na pokožku pri každom prebaľovaní. Na prevenciu stačí použiť jeden krát za deň.

Ak sa objaví u bábätka kandidóza v ústach (tzv. „žaba“, alebo „soor“), môže sa ľahko premiestniť aj do plienkovej oblasti. Balzam poslúži ako preventívny prostriedok.

Toto nie je žiaden konvenčný krém na zapareniny, ktorý vytvorí bariéru medzi pokožkou a plienkou/močom a zároveň tak jemnej detskej pokožke doslova znemožní dýchať. Toto sú prírodné oleje a maslá s éterickými olejmi.

Takže ako hlavná zložka, prvá v poradí je jojobový olej, ktorý je najviac podobný kožnému mazu a preto sa veľmi dobre vpíja do pokožky a zvláčňuje ju. Ďalej je tu lanolín, čo je vlastne tuk z ovčej vlny, ktorý obaľuje každý vlas (na ovečke), chráni ho a ochraňuje pred baktériami a inými mikroorganizmami, takto pôsobí aj na pokožke. V kozmetike ďalej ochraňuje pokožku a zabraňuje vysúšaniu. Ďalej repkový olej, ktorý zvlhčuje pokožku a chráni ju pred voľnými radikálmi, včelí vosk na zahustenie balzamu, bambucké maslo hydratuje pokožku a zároveň je vhodné aj na rôzne kožné problémy, ako suchá a podráždená pokožka. Ružový hydrolát pokožku dezinfikuje a spolu s aloe vera pokožku regeneruje. Sezamový olej zmierňuje kožné zápaly, mangový olej (maslo) sa dobre vpíja do pokožky a pomáha upokojovať podráždenú pokožku. A nakoniec už len éterické oleje, ktoré majú hlavne dezinfekčnú a regeneračnú úlohu. (palmarosa, ružové geránium, manuka, tymian a ruža).

Čo vám budem viac písať?!?! Samé MŇAMKY! ;)Obsah: Jojobový olej, lanolín, repkový olej, včelí vosk, bambucké maslo, ružový hydrolát, aloe vera extrakt, sezamový olej, mangové maslo, palmarosa, ružové geránium, manuka, tymián, ruža

Tabuľka dostupnosti a údajov
Určené prebábätká a menšie deti
Video

Balzam na plienkovú oblasť

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: