O nás

Nenasledujeme dav, ale ideme svojou cestou! – Lucy, Filip, Terezka a Teo

Rodičovstvo nás zmenilo. Na veci okolo seba sa už pozeráme inak a keď sa to týka nášho dieťaťa, dvakrát zvážime čo je pre neho dobré a čo nie. Nie vždy musí byť správne to, čo robia všetci okolo nás.

A tak to začalo...

Pôrod? Brrrr! :-) Dá sa to aj inak, ako s „vyvolávačkou“, s „epidurálkou“???

Dá!!! Ženské telo príroda stvorila a pripravila aj na pôrod. Ingeborg Stadelmann – nemecká pôrodná asistentka napísala vynikajúcu knihu „Zdravé těhotensví, přirozený porod“. Vďaka éterickým olejom, za studena lisovaným vzácnym olejom a bylinkám, pomáha (nielen) tehotným ženám zvládnuť ťažkosti v tehotenstve, ľahšie zvládnuť pôrod, pomôcť počas šestonedelia, či v starostlivosti o novorodeniatko. Povedali sme si: " Tieto oleje by sa možno tiež zišli podobne zmýšľajúcim (budúcim) rodičom..."


Našu dvojtýždňovú dcéru sme začali nosiť v „didymoske“. Veľmi sa nám to všetkým trom páčilo. Bol január a skúsili sme ísť von s kočíkom. Dcére sa tam vôbec nepáčilo a celú cestu preplakala. A tak som ja, Lucy, s ňou skúsila ísť von v šatke. Chvíľu sa pozerala okolo seba a potom zaspala. No ale zaviazať šatku na hrubú, zimnú bundu a vložiť do nej naobliekané malé dieťa? To teda nebola žiadna hračka. Objavili sme zateplenú, nosičskú kapsu, ktorá sa síce viazala pod zimnú bundu a dieťa už nebolo treba tak veľmi naobliekať, ale keďže bunda zostáva v podstate otvorená, bolo v nej zima, lebo pod ňu fúkalo. Prvá nosičská bunda pre mňa, Lucy, bola ako veľké vrece! Veľmi som sa z nej tešila a bolo nám v nej pekne teplučko. Keďže som stále intenzívne nosila, vnímala som na tejto mojej prvej bunde veľa nedostatkov. Mala som veľa nápadov na vylepšenie. A tak postupne vznikla (pod značkou LadyBug - po slovensky „Lienočka“)  prvá slovenská nosičská bunda.


V "Lienočke" Vám budeme neustále prinášať produkty otestované nami a našimi známymi, ktoré Vám uľahčia alternatívny spôsob života! :-)

Srdečne Vám ďakujeme za nákup a ak sa budete chcieť o čomkoľvek poradiť, napíšte nám. Radi sa Vám pokúsime poradiť.

Lucy, Filip, Terezka a Teo

a tím Lienočka.sk


Pozrite si v čom sú naše výrobky LadyBug výnimočné :-)


Tím Lienočka.sk